Tarpusavio santykių dvasinė transformacija

Galima harmonizuoti giminės medį bei  tarpusavio santykius. Dvasinio ištiesinimo energijų dėka taip pat gali būti išlaisvinama nuo ankstesnių tarpusavio santykių krizių sukurtų blokų, išvalomas vardas.


Išėjusiųjų dieviškasis ištiesinimas ir sielos išlaisvinimas

Dieviškasis ištiesinimas galimas ir po mirties. Jei jaučiate poreikį padėti artimųjų sieloms, kurios jau paliko žemę, joms taip pat gali būti taikomas dvasinis ištiesinimas.

 

Atsineškite mirusių artimųjų nuotraukas.


Gyvūnų dvasinis ištiesinimas ir sveikatinimas

Gyvūnai turi mums giminingas sielas. Jie yra labai jautrūs aplinkai. Pas mūsų augintinius dažnai pasireiškia tie patys simptomai, kaip ir pas mus. Gyvūnai yra savo šeimininkų šeimoms yra tarsi jų sielos veidrodžiai.  Todėl patariama ir gyvūnų šeimininkams praeiti dvasinio ištiesinimo seansą, kad būtų pasiektas optimaliausias rezultatas.

Dvasinis ištiesinimas išvaduoja gyvūnus nuo juos slegiančių naštų ir primestų šablonų. Gyvūnams teikiamo individualaus seanso metu yra išvalomas ir sustiprinamas jų kūnas bei dvasia. Kaip ir žmonėms, taip ir jiems yra išsklaidomos blokados bei atstatomas gyvybinės energijos srautas, perduodami dvasinės energijos impulsai, vaduojantys nuo įvairių negalavimų. Gyvūnai ypač jautriai reaguoja į ištiesinančiosios energijos poveikį. Jie tuoj pat pajunta ypatingus pokyčius.

Siųsti dvasinę energiją gyvūnams, kaip ir žmonėms, galima  ir per atstumą.

Po seanso gerėja ne tik gyvūnų sveikata, bet ir pastebimi teigiami gyvūnų elgsenos pokyčiai.