Sveiki.

Esu Elona Gutauskaitė-Šustarevienė.

 

Netradiciniais sveikatinimo būdais domiuosi jau daug metų. Dar 1990 metais baigiau bioenergetikos pagal Džuną Davitašvili kursus. Nuo 2006 metų gilinausi į Džong Juan čigongo (ciguno) praktikas ir sveikatinimo būdus bei vaizdinių medicinos (image medicine) galimybes, tapau asmenine Meistro Sju Mintan, Džun Juan čigongo mokyklos patriarcho, mokine. Lygiagrečiai nuo 2007 metų pradėjau mokytis bei praktikuoti tradicinį Usui Shiki Ryoho reiki, vėliau ir Karuna® reiki. 2011 metais tapau Usui Shiki Ryoho reiki meistre. Tačiau didžiausią ir nepakartojamą įspūdį man paliko susitikimas su Piotro Elkunovičiaus (Pjotr Elkunoviz) Dvasiniu ištiesinimo metodu ir mokymu. Iki šio susitikimo mane ir mano šeimos narius vargino stuburo pakrypimo sąlygoti skausmai ir sveikatos problemos. Anksčiau visi išbandyti tradiciniai ir netradiciniai gydymo būdai nedavė ilgalaikio sveikatos pagerėjimo, ir tik Piotro Elkunovičiaus gydomosios energijos dėka problemų nebeliko. Norėjau tęsti šio mokytojo darbą Lietuvoje, padėti žmonėms ištiesinant stuburą dvasios pagalba ir atstatant dieviškąją tvarką. Todėl nuo 2010 m. pradėjau mokytis Piotro Elkunovičiaus dvasinių gyduolių kursuose: visaapimančio dvasinio sveikatinimo, metamorfozių metodo, įgalinančio harmonizuoti laikotarpį iki gimimo, o taip pat sveikatinančių priemonių gaminimo dieviškosios dvasios pagalba, sveikatinimo kristalais dvasinės chirurgijos pagalba, spiritualios alchemijos - dvasinio pasikeitimo ir trukdžių pašalinimo, Dieviškojo ištiesinimo.  2013 metais rugpjūčio mėn. 16 d. baigiau Dvasinių gyduolių  ištiesintojų mokymus, kurių pradininkas Piotras Elkunovičius. Esu licencijuota Dieviškojo Ištiesinimo® šviesos rato narė.

Visaapimančio Dieviškojo ištiesinimo metu ypatingas dėmesys yra skiriamas stuburui. Tačiau iš savo  praktikos galiu patvirtinti, kad, naudojant šį Dvasinį ištiesinimo metodą, dažnai ne tik akimirksniu visam laikui ištiesinamas stuburas bei sprendžiasi varginančios sveikatos problemos, bet ir keičiasi pats žmogus, jo požiūris į gyvenimą, yra matomos ir jaučiamos akivaizdžios teigiamos permainos įvairiose gyvenimiškose situacijose.

2015 m. kovo 31 d. baigiau Piotro  ir Šarlen Elkunovičių organizuotus Usui Shiki Ryoho Reiki  meistro mokytojo kursus, kurie suteikia galimybę mokyti ne tik tradicinio Reiki, bet  rengti dvasinių gyduolių mokymus pagal P. Elkunovičiaus metodiką.

 

Elona Gutauskaitė-Šustarevienė

Dvasinio ištiesinimo gyduolė
Dvasinio/Dieviškojo ištiesinimo gyduolių šviesos rato narė
Reiki meistrė mokytoja

Dieviškasis ištiesinimas® yra įmonės Ginger Up licencijuotas prekinis ženklas


Sertifikatai: