Dažniausiai užduodami klausimai:


·         Kaip vyksta dvasinis arba dieviškasis ištiesinimas?

Energija yra perduodama į praeitį ir veikia iki šios dienos sugriaudama įvykių grandinę. Ji veikia kiekvieną ląstelę ir viso kūno sąmonę, mintis ir jausmus bei yra akivaizdžiai matoma suvienodėjus kojų ilgiui.

·         Kokia man yra dvasinio ištiesinimo nauda?

Energetiniai centrai  yra subalansuojami (A. Toskar. Dieviškasis ištiesinimas. Mijalba, Kaunas, 2012), pagrindinis energetinis kanalas yra laisvas, visi organai ir subtilieji valdymo centrai yra aprūpinami 100%.  Atsiranda jėgų ne tik kovoti su liga, bet ir priimti naujus sprendimus. Kiekvienam, nesvarbu, kur jis yra šiuo momentu, tai yra didžiulis vystymosi šuolis.

·         Kaip dažnai man reikia ateiti? Ar reikia pakartoti ištiesinimą?

Dieviškasis ištiesinimas atliekamas tik vieną kartą. Jo nereikia pakartoti. Ištiesinimas yra laikomas dvasiniu pokyčiu kiekvieno žmogaus sieloje. Svarbiausias aspektas – mūsų gyvenimo būdas, sveikos mintys ir harmonizuojantys jausmai, todėl sveikimo procesą įtakoja pats žmogus. Tačiau kartais žmogus negali iš savo minčių galutinai ištrinti atitinkamų simptomų priežasčių grandinės ir tokiu būdu jis vėl sugrįžta į savo svarstymus. Dėl šios priežasties gali susilpnėti savigydos jėgos.

·         Kam tinka papildomi seansai?

Esant chroniškiems negalavimams arba stipriai išreikštai deformacijai yra siūlomi papildomi seansai.

·         Kiek trunka individualus seansas? Kaip atliekami seansai?

Seanso  trukmė yra apie 2-3 val. Yra mielai laukiami taip pat ir lydintys asmenys.

Užsiregistravus visų pirmą su Jumis bus suderintas ir Jums paskirtas susitikimo laikas. Po pirmo pokalbio kiekvienas žmogus įvertinamas individualiai (pečiai, kojos) ir bus pasirinktas dvasinio ištiesinimo būdas, kuris atliekamas ant  gulto.  Jūs gausite nuotraukas, kaip kojų ilgio sulyginimo įrodymą. Po ištiesinimo Jums bus atliekamas energetinis seansas.  Ištiesinanti energija dar veikia daugelį savaičių ir mėnesių.