Dažniausiai užduodami klausimai:


·         Kaip vyksta dvasinis arba dieviškasis ištiesinimas?

Energija yra perduodama į praeitį ir veikia iki šios dienos sugriaudama įvykių grandinę. Ji veikia kiekvieną ląstelę ir viso kūno sąmonę, mintis ir jausmus bei yra akivaizdžiai matoma suvienodėjus kojų ilgiui.

·         Kokia man yra dvasinio ištiesinimo nauda?

Energetiniai centrai  yra subalansuojami (A. Toskar. Dieviškasis ištiesinimas. Mijalba, Kaunas, 2012), pagrindinis energetinis kanalas yra laisvas, visi organai ir subtilieji valdymo centrai yra aprūpinami 100%.  Atsiranda jėgų ne tik kovoti su liga, bet ir priimti naujus sprendimus. Kiekvienam, nesvarbu, kur jis yra šiuo momentu, tai yra didžiulis vystymosi šuolis.

 Kokiam amžiaus tarpsniui tinka dvasinis ištiesinimas?

Bet kuriam amžiui, taip pat ir profilaktikai. Rekomenduotinas tiek nėštumo metu, tiek ir garbiame amžiuje.

·         Kaip dažnai man reikia ateiti? Ar reikia pakartoti ištiesinimą?

Dieviškasis ištiesinimas atliekamas tik vieną kartą. Jo nereikia pakartoti. Ištiesinimas yra laikomas dvasiniu pokyčiu kiekvieno žmogaus sieloje. Svarbiausias aspektas – mūsų gyvenimo būdas, sveikos mintys ir harmonizuojantys jausmai, todėl sveikimo procesą įtakoja pats žmogus. Tačiau kartais žmogus negali iš savo minčių galutinai ištrinti atitinkamų simptomų priežasčių grandinės ir tokiu būdu jis vėl sugrįžta į savo svarstymus. Dėl šios priežasties gali susilpnėti savigydos jėgos.

·         Kam tinka papildomi arba palaikomieji seansai?

Esant chroniškiems negalavimams arba stipriai išreikštai deformacijai yra siūlomi papildomi seansai.

·         Kiek trunka individualus seansas? Kaip atliekami seansai?

Seanso  trukmė yra apie 2-3 val. Yra mielai laukiami taip pat ir lydintys asmenys.

Užsiregistravus visų pirmą su Jumis bus suderintas ir Jums paskirtas susitikimo laikas. Po pirmo pokalbio kiekvienas žmogus įvertinamas individualiai (pečiai, kojos) ir bus pasirinktas dvasinio ištiesinimo būdas, kuris atliekamas ant  gulto.  Jūs gausite nuotraukas, kaip kojų ilgio sulyginimo įrodymą. Po ištiesinimo Jums bus atliekamas dvasinis energetinis seansas.  Ištiesinanti energija dar veikia daugelį savaičių ir mėnesių.

 Ar būtina tikėti Dievu, dvasiniu seansu, norint patirti dievišką ištiesinimą, ?

Ne…. Nėra būtina tikėti aukštesniąja galia. Tačiau iš tiesų padeda, jei Jūs tikite DIEVU, nesvarbu, kokiu
vardu  jį vadinate. Kiekvienas žmogus seansą patiria  bei pažįsta Dievą Dvasiniame Ištiesinime
savitai.

 Ką aš galiu pats padaryti savo labui po dvasinio ištiesinimo?

Pirmiausia turėtumėte vengti sunkaus , kūną alinančio darbo. Taip pat stenkitės sveikai mąstyti, sveikai maitintis ir pagal galimybę vengti streso, rūpesčių, nerimavimo. 

Yra įvairių galimybių įtakoti savo dvasinį vystymąsi. Įtraukite šiuos dalykus į savo gyvenimą ir pradėkite nuo to, kuris jums lengviausiai pavyksta:

  • Apdairus kasdienių sprendimų priėmimas. Mes esame laisvos šviesos būtybės ir kūrėjai. Kiekvienas mūsų veiksmas turi savyje ir atoveiksmį. Tai yra vadinamasis priežasties ir pasekmės dėsnis. Jei žmogus yra teigiamai nusiteikęs ir vertina gyvenimą, tuomet jis padeda  ne tik pats sau, bet ir  kitiems.
  • Dvasinių dėsnių laikymasis.
  • Malda bei afirmacijos. Gyvenimas dėkingumu už tai, kas jau įvyko ir pašymas maldoje to, ko siekiame.
  • Meditacija. Pratimais  nuraminti dvasią iki tuštumos pojūčio. Susivienyti su Dievu.
  • Gyvenimas be streso. Tai yra susikoncentruoti į esmę ir vis labiau atsisakyti užduočių, dalykų ir asmenų, kurie su Jumis nebedera.
  • Dvasinė literatūra. Tinkamų knygų aukščiau minėtoms temomis skaitymas
  • Sveika mityba. Mitybos keitimas taip, kad valgytume visapusiškai naudingą, gyvą maistą bei atsisakymas nenatūralaus maisto. Svarbu domėtis šia tema, kadangi maistas , kurį vartojame, yra gyva statybinė medžiaga mūsų organizmui.
  • Reguliarus judėjimas . Kūnas yra taip sutvertas, kad jam reikia judėti, norint išlaikyti save sveiku. Susiraskite kokią nors jums labiausiai patinkančią fizinę veiklą.
  • Dvasinių gyduolių mokymai. Esant pageidavimui, galite patys dvasinių gyduolių mokymuose, kurie remiasi  P. Elkunovičiaus mokymo metodu ir mano patirtimi, išmokti dvasinio sveikatinimo metodų. Tuomet galėsite aktyvuoti savo pačių savigydos jėgas.