Naujosios transformuojančios energinės priemonės:


  • Energinės plėvelės arba dar kitaip galima būtų pavadinti energinėmis kortelėmis per kūno išmintį katalizuoja ir suaktyvina žmoguje snaudžiančias organizmo savigydos galias. Per jas veikianti energija neišsenka. Kuriamos individualios energinės kortelės žmonėms norintiems atitinkamos teigiamos transformacijos. Galima užsisakyti individualią kortelę, atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius poreikius, pavyzdžiui, širdies veiklos harmonizavimo,  kortelę, čakrų subalansavimo, mitybos arba dietos kortelę ir t. t. Taip pat galima užsisakyti korteles skirtas programuoti ir pakeisti vandenį, maisto produktus, kad jie turėtų sveikatinantį poveikį.
  • Dirbant su kristalais įvyksta daug subtilių bei žymių teigiamų pasikeitimų. Vienas iš būdų, kaip efektyviai panaudoti kristalų energiją, yra  energetiniai įvairių kristalų eliksyrai:
  • Gintaro eliksyras gerina nuotaiką ir tuo pačiu ramina. Jis stiprina tikėjimą pačiu savimi ir suteikia pasitikėjimo. Gintaro eliksyras atveria intelektą dvasingumui. Jis suteikia nerūpestingumo, panaikina pasipriešinimą ir skatina kūrybiškumą. Gintaras suteikia lankstumo ir skatina motyvaciją. Kūno lygmeniu jis padeda esant skrandžio, kepenų, tulžies ir inkstų problemoms. Gintaro eliksyras mažina skausmus ir palengvina vaikams dantų dygimą. Jis padeda varginant sąnarių skausmams ir skatina kremzlių atsinaujinimą. Gintaro eliksyras labai padeda sergant sąnarių uždegimais, reumatu, artritu ir podagra.
  • Kalnų krištolo eliksyras suteikia ramybės, aiškumo ir tyrumo jausmą. Jis švelnina isterijos priepuolius ir pasižymi stabilizuojančiu poveikiu. Kalnų krištolas dovanoja šviesą, kuri savo tyrais virpesiais suderina visas energijas. Jis stimuliuoja mūsų vystymąsi, stiprina išraiškos jėgą ir padeda išvystyti telepatinius gebėjimus. Kalnų krištolo eliksyras stiprina ir apsaugo aurą bei harmonizuoja ją visuose lygmenyse. Šis kristalas pasižymi įvairiapusiškomis sveikatinančiomis savybėmis ir apskritai yra vienas dažniausiai naudojamų akmenų. Kūno lygmenyje kalnų krištolas pasižymi valomuoju ir sveikatinančiu poveikiu kraujagyslėms ir širdies vainikinėms arterijoms bei teigiamu poveikiu kraujotakai. Jis harmonizuoja didžiųjų smegenų pusrutulių veiklą ir stiprina nervinę sistemą. Šis kristalas suteikia energijos, malšina karštį, skausmus, patinimus ir ūmius kūno sužeidimus. Kalnų krištolo eliksyrą galima naudoti kenčiant nuo vidurių paleidimo, galvos ir nugaros skausmų ir skatinat liaukų veiklą. Užlašintas ant stuburo, kalnų krištolo eliksyras panaikina blokadas visoje nugaros srityje ir giliai atpalaiduoja. Jis gali būti labai naudingas malšinant skausmus. Kalnų krištolo eliksyras  dėl teigiamo poveikio gali būti naudojamas esant įvairioms traumoms, visų pirma kūno traumoms.
  • Malachito eliksyras skatina jausmingumą ir estetikos pojūtį. Jis atidaro širdies čakrą ir subalansuoja energetinį kūną. Malachito eliksyras suteikia drąsos ir skatina dvasinį augimą, aktyvuoja sąmonę, jo pagalba suvokiame daiktus ir situacijas ir galime imtis atitinkamų veiksmų. Malachito eliksyras praturtina vaizdinių pasaulį ir išlaisvina užslopintus jausmus. Taip pat ir senos traumos gali iškilti į paviršių ir dėl šios priežasties išnykti. Malachito eliksyras padeda įsąmoninti daugelį dalykų. Tačiau visų pirma jis atveria širdį, kad žmogus galėtų duoti ir priimti meilę. Kūno lygmenyje malachito eliksyras švelnina traukulius ir malšina uždegimus bei įvairius reumatinio pobūdžio susirgimus. Jis stiprina moteriškus lytinius organus ir padeda sergant moterų apatinės pilvo srities ligomis. Be to malachito eliksyras padeda esant seksualinio pobūdžio problemoms, kilusioms dėl neigiamos patirties praeityje. Jis išvalo nuo kenksmingų medžiagų ir skatina kepenų veiklą. Malachito eliksyras tinka esant padidintam rūgštingumui, aktyvuoja smegenų ir nervų sistemos veiklą ir padeda sergant chroniškoms kvėpavimo takų ligomis.
  • Ametisto eliksyras valo aurą, išlaisvina blokus, ramina emocinius bei mentalinius prisirišimus, padeda nugalėti priklausomybes, skatina savikontrolę, naudingas norint išsivaduoti nuo chroniško nuovargio sindromo. Jis ramina įtampas, įvairias baimes, suteikia vidinės ramybės ir taikos pojūtį, stiprina intuiciją, suteikia aiškumo mintims, emocinę pusiausvyrą bei  skatina kūrybinę saviraišką. Kūno lygmeniu padeda esant nervų sistemos, plaučių, odos, akių, žarnyno problemoms, esant parazitams, hemorojui. Šis eliksyras taip pat  efektyviai malšina vabzdžių įkandimus bei  tynimus. Jis lygina veido odą, gydo pleiskanas, votis. Šis eliksyras padeda varginant nervinio pobūdžio galvos skausmams, esant aukštam kraujospūdžiui.

    Ametisto eliksyras gali būti naudingas harmonizuojant endokrininių liaukų veiklą. Jis stiprina kasą, hipofizę, tymusą bei  skydliaukę. Eliksyras ramina epilepsiją, autizmą, savigriovos kompleksą. Jo pagalba sužadinama ląstelių regeneracija, raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Eliksyras gali būti naudingas gydant tuberkuliozę, diabetą. Jis taip pat stiprina imuninę sistemą

  • Žaliojo jaspio eleksyras. Žaliasis jaspis skatina gydomuosius gebėjimus, didina įžvalgumą. Be to stiprėja telepatiniai gebėjimai. Aktyviai skatinama intuicija bei išliginama paties dvasinio gyduolio aura. Visos čakros švelniai nukreipiamos viena į kitą, kas dvasinio energinio seanso metu sumažina galima baimę ir susirūpinimą. Žaliasis jaspis veikia emocinę sritį raminančiai ir stabilizuojančiai. Žaliasis jaspis apsaugo klientą nuo energijos pernešimo seanso metu, padeda išlaikyti distanciją, atsiriboti, ir nepaisant to, jis vis tiek padeda. Žaliojo jaspio eliksyras yra labai geras eliksyras dvasiniams gyduoliams, skatintis jų vystymąsi visuose lygmenyse. Įdomu, kad šis žaliojo jaspio poveikis ypač pasireiškia būtent eliksyruose. Eliksyro poveikis yra žymiai stipresnis, negu akmens, kurį nešiojame. Tai ir vėl parvirtina faktą, kad eliksyrai savarankiškos būtybės. Kūno lygmenyje žaliasis jaspis skatina gijimą visuose lygmenyse ir bendrą audinių regeneraciją. Jis gali būti naudingas stiprinant imuninę sistemą ir skatinti gijimo procesą sergant gripu, peršalimo ligomis, infekciniais susirgimais bei uždegamais. 
  • Deimanto eliksyras. Deimantas yra meistriškas gydytojas, aktyvuojantys darną su aukštesniuoju PATS. Jis veikia kaip subtiliojo kūno valomoji priemonė. Deimantas panaikina blokadas vainikinėse čakrose ir apsaugo visą aurą. Jis padeda sumažinti stresą, netikrumo jausmą ir didina savivertę. Žmonės, kurie yra silpnavaliai, per „minkšti“ ir negali pasakyti „ne“, turėtų vartoti deimanto eliksyrą. Deimantų eliksyrą reikėtų vartoti ir siekiant pašalinti asmenines blokadas. Jis didina gyvybines galias ir pagerina mąstymo aiškumą. Vainikinė čakra atsidaro. Deimanto yra labai galingas eliksyras, turintis ypač stiprų poveikį. Kūno lygmeniu deimantas yra pajėgus nuslopinti daugumos ligų stiprumą. Jis pašalina blokadas ir energijos sankaupas, kurios trukdo laisvai tekėti gyvybinės energijos srautui ir bendrai padidina gyvybines galias. Deimantas teigiamai veikia visą spektrą smegenų ligų, autizmą, epilepsiją, galvos skausmus, akių ligas, insultą ir pan. Jis skatina visus kūno bei kraujagyslių valymosi procesus. Užlašinus deimanto eliksyro, pavyzdžiui, ant nugaros, galima labai sėkmingai pašalinti blokadas nugaros srityje.