Visaapimanti dvasinė transformacija – dieviškasis ištiesinimas.


Dvasinis arba dieviškasis ištiesinimas - tai dieviškosios tvarkos atkūrimas.  Daugeliui žmonių stuburas svarbus tik anatomine ir fiziologine prasme. Ištiesinimas prasideda išskirtinai dvasiniame  lygmenyje, iš kurio per stuburą veikiama žmogaus siela, kūno ląstelės. Tik tiesus stuburas tinkamai atlieka savo funkciją ir aprūpina visus organus energija. Kaip teigia P. Elkunoviz, mes esame kosmoso dalelės, kuriose vyrauja harmonija. Jei ją sugriauname, atsiranda negalavimų. Įvairios neigiamos emocijos bei įspūdžiai negatyviai veikia patį žmogų, suardo jo pusiausvyrą, stabdo energijos tekėjimą. Jei norime, kad mūsų organizme vyrautų harmonija ir galėtume džiaugtis puikia sveikata, turime pasistengti, kad energija vėl normaliai tekėtų. Energijos kanalai nematomi akims. Jų žmogaus kūne yra nesuskaičiuojama gausybė, o svarbiausia energija teka stuburu. Įvairios stuburo dalys skirtingai vibruoja ir taip į tam tikras kūno dalis siunčia energiją. Todėl, jei žmogus nori būti sveikas, jis turi ištiesinti stuburą. ,,Kol žmonės nesupras, kad jų sveikata priklauso nuo stuburo, jiems nebus galima pasiūlyti jokių sveikatinimo būdų, nes visi jie bus beprasmiai".

Dieviškojo ištiesinimo metu akimirksniu, net neprisiliečiant prie kūno, įvyksta fizinis kūno ištiesinimas ir yra ištaisoma netaisyklinga stuburo padėtis, ištaisomas dubens iškrypimas, suvienodinamas skirtingas kojų ilgis, sulyginami pečiai.

Visa tai galima pajausti, pamatyti bei išmatuoti,

Šis metodas jau padėjo daugybei žmonių, kurie daugelį metų kentėjo nuo įvairių, kreivo stuburo sąlygotų skausmų, sveikatos sutrikimų bei tiems, kurie jau buvo išbandę įvairius tradicinės medicinos siūlomus būdus.

Mieli tėvai, jei ištiesinimas įvyksta ankstyvame  vaiko amžiuje, Jūs sudarote sąlygas vaikui augti sveikam ir laimingam!

Mieli tėvai, leiskite savo vaikus ištiesinti, kad jie galėtų augti tiesiais!

Ypač sportininkams reikalingas dieviškasis ištiesinimas, nes nuo netaisyklingos raiščių, gyslų bei sąnarių padėties visa tai netolygiai dyla.  To pasėkoje - nuolatiniai skausmai. Taip pat ir vyresnio amžiaus žmonės gali iš esmės pagerinti savo gyvenimo kokybę, išsivaduoti nuo skausmų.

 

Dieviškojo ištiesinimo seansai atliekami užsiregistravus individualiai, dieviškojo ištiesinimo  renginių metu, taip pat galimi nuotolinio gydymo seansai.